Top

Organizujemy malownicze pokazy, widowiska i występy dla najbardziej wymagających widzów na eventy, targi czy bankiety. Zapewniamy również artystyczne zabawy integrujące mniejsze i większe grupy.

Spośród szerokiej bazy atrakcji szczególnym powodzeniem cieszą się:

  • Warsztaty malowania ciała - pod czujnym okiem animatorek mają możliwość poznać sztukę malowania ciała, a płótnem są ciała profesjonalnych modelek, gdzie uczestnicy podzieleni na grupy mają za zadanie np. ubrać wybraną przez siebie modelkę - tudzież namalować na niej ubranie ;)
  • Warsztaty artystyczne - robienie biżuterii, ozdabianie toreb - uczestnicy eventu prowadzeni przez profesjonalne animatorki uczestniczą w zabawie tworzenia pięknych i kolorowych ozdób w wersji eco np. z kolorowych makaronów, w wersji tradycyjnej z żyłek i koralików, w ten sposób mogą też ozdabiać torby, torebki, woreczki.
  • Warsztaty stylizacji i wizażu - wykwalifikowane wizażystki i stylistki przeprowadzają krótki kurs wykonania profesjonalnego makijażu oraz odpowiedniego doboru stroju do danej sylwetki. Warsztaty dostępne w różnych wariantach, makijaż korekcyjny, wieczorowy, dzienny, stylizacja w opracowaniu o indywidualną sylwetkę, korygowanie mankamentów sylwetki za pomocą odpowiedniego stroju, koloru, kroju.
  • Warsztaty bębniarskie - grupa profesjonalnych bębniarzy ubranych i atrakcyjnie umalowanych przeprowadza naukę gry na bębnach.
  • Zabawa z mimami w oryginalnych makijażach ciała i kostiumach - nauka pantomimy pod czujnym okiem profesjonalnych mimów, wariant: tworzenie wraz z grupą pod okiem specjalistów magicznego przedstawienia z kostiumami, aranżacją, scenografią.
  • Stanowisko malowania ciała - tutaj każdy gość może mieć namalowany dowolny piękny wzór inspirowany tatuażem, kolorowych wzorków florystycznych z brokatem czy klasyczny hinduski malunek na dłoni bądź stopie. Wszystkie materiały do malowania są hipoalergiczne. Wszystkie też są zmywalne wodą z mydłem - z wyłączeniem hinduskiej henny, która w zależności od skóry trzyma się od kilku do kilkunastu dni.

Zobacz także:

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Zapytaj o Ofertę i Ceny lub Zamów Indywidualną Wycenę...